beertje

 

             
4-10-2020 14:30   Hegelsom Panningen    
4-10-2020 10:00   Sporting Peel en Maas vr.1 FC Maasgouw vr.1    
4-10-2020 10:00   Merefeldia 3 Panningen 2    
4-10-2020 10:00   Helden 5 Panningen 3    
4-10-2020 12:00   Panningen 4 Roggel 5    
4-10-2020 11:30   Panningen 5 Sportclub Irene 10    
4-10-2020 11:00   Panningen 6 MVC'19 5    
3-10-2020     Panningen A veteranen Helden veteranen    
3-10-2020     Panningen B vereranen BEVO veteranen    
             
             
             
11-10-2020 14:30   Panningen BEVO    
11-10-2020 11:00   Panningen 3 vvVOS 2    
11-10-2020 10:00   RKVB 3 Panningen 4    
11-10-2020 12:00   Sparta'18 5 Panningen 5    
11-10-2020 11:00   Baarlo 6 Panningen 6    
             
             
             
             
18-10-2020 14:30   TSC '04 Panningen    
             
             
             
25-10-2020 14:30   Panningen RKMSV    
25-10-2020 12:00   IVO 2 Panningen 2    
25-10-2020 10:30   SVC 2000 2 Panningen 3    
25-10-2020 12:00   Panningen 4 Haelen 4    
25-10-2020 11:30   Panningen 5 H.B.S.V. 6    
25-10-2020 11:00   Panningen 6 Koningslust 3    
             
             
             
1-11-2020 14:30   Grashoek Panningen    
1-11-2020 11:30   Panningen 2 H.B.S.V. 2    
1-11-2020 11:00   Panningen 3 Sportclub Irene 4    
1-11-2020 10:00   RKSVO 7 Panningen 4    
1-11-2020 10:45   Panningen 5 Grashoek 3    
1-11-2020 9:30   Grashoek 4 Panningen 6    
             
             
             
8-11-2020 14:30   Panningen Meterik    
8-11-2020 11:45   RKSVN 2 Panningen 2    
8-11-2020 10:30   DES Swalmen 3 Panningen 3    
8-11-2020 12:00   Panningen 4 RKSVN 5    
8-11-2020 11:00   Panningen 6 VV Kessel 3    
             
             
14-11-2020  18.30   Panningen 5 Helden 6    
             
15-11-2020     Beker en inhalen      
             
             
22-11-2020 14:30   Koningslust Panningen    
22-11-2020 11:30   Panningen 2 Sportclub Irene 3    
22-11-2020 11:00   Panningen 3 MVC'19 3    
22-11-2020 11:00   S.V. Heythuysen 4 Panningen 4    
22-11-2020 11:00   MVC'19 6 Panningen 5    
22-11-2020 9:30   Sportclub Irene 6 Panningen 6    
             
             
             
             
29-11-2020 14:30   Panningen GFC'33    
29-11-2020 11:00   Helden 3 Panningen 2    
29-11-2020 14:00   DFO '20 3 Panningen 3    
29-11-2020 12:00   Panningen 4 SVVH 1    
29-11-2020 11:30   Panningen 5 IVO 8    
29-11-2020 11:00   Panningen 6 Helden 7    
             
             
             
             
6-12-2020 14:00   Kessel VV Panningen    
6-12-2020 11:00   RKMSV 2 Panningen 2    
6-12-2020 11:30   Reuver 3 Panningen 3    
6-12-2020 12:00   Panningen 4 RKMSV 5    
6-12-2020 11:30   Panningen 5 VCH 5    
6-12-2020 11:00   Panningen 6 RKMSV 4    
             
             
             
13-12-2020 14:00   Panningen Neerkandia    
13-12-2020 11:30   Panningen 2 Roggel 2    
13-12-2020 13:00   Helden 8 Panningen 4    
13-12-2020 10:30   Baarlo 5 Panningen 5    
13-12-2020 11:00   Reuver 6 Panningen 6    
             
             
             
             
20-12-2020     Beker   en inhalen      
             
             
             



// //