beertje
Voorstel de eindstand van de derde klasse C. Mee doen kan tot en met zaterdag 5 september 2015, 12.00 uur.
Stuur een e-mail met je voorspelling naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Onderstaand de reeds ontvangen voorspellingen.

Peter Bongers Gé Nelissen Theo Aelen Bert Buys
1. PANNINGEN 1. Sportclub Irene 1. Oranje Zwart 1. Sportclub Irene
2. Sportclub Irene 2. FC Oda 2. SJVV 2. SJVV
3. Merefeldia 3. Kwiek Venlo 3. PANNINGEN 3. MVC '19
4. MVC '19 4. SJVV 4. Sportclub Irene 4. IVO
5. IVO 5. MVC '19 5. Rood Wit '62 5. Oranje Zwart
6. Baarlo 6. PANNINGEN 6. Merefeldia 6. Rood Wit '62
7. Oranje Zwart 7. vv VOS 7. Baarlo 7. Merefeldia
8. FC Oda 8. Baarlo 8. FC Oda 8. PANNINGEN
9. Sparta '18 9. Oranje Zwart 9. GFC '33 9. FC Oda
10. SJVV 10. GFC '33 10. IVO 10. Baarlo
11. Kwiek Venlo 11. IVO 11. Kwiek Venlo 11. Sparta '18
12. GFC '33 12. Merefeldia 12. MVC '19 12. GFC '33
13. Rood Wit '62 13. Rood Wit '62 13. Sparta '18 13. Kwiek Venlo
14. vv VOS 14. Sparta '18 14. vv VOS 14. vv VOS
       
Harrie Verhaegh Jo Lenders Jeu Boonen Peter Stevens
1. Sportclub Irene 1. Sparta '18 1. PANNINGEN 1. Sparta '18
2. Sparta '18 2. PANNINGEN 2. Sparta '18 2. SJVV
3. Kwiek Venlo 3. MVC '19 3. Sportclub Irene 3. MVC '19
4. FC Oda 4. Sportclub Irene 4. MVC '19 4. Sportclub Irene
5. Rood Wit '62 5. Kwiek Venlo 5. IVO 5. PANNINGEN
6. IVO 6. IVO 6. GFC '33 6. GFC '33
7. MVC '19 7. GFC '33 7. Rood Wit '62 7. FC Oda
8. Baarlo 8. FC Oda 8. SJVV 8. Baarlo
9. PANNINGEN 9. Merefeldia 9. Baarlo 9. Kwiek Venlo
10. GFC '33 10. Baarlo 10. FC Oda 10. Rood Wit '62
11. Merefeldia 11. Rood Wit '62 11. Merefeldia 11. Oranje Zwart
12. Oranje Zwart 12. SJVV 12. Oranje Zwart 12. Merefeldia
13. SJVV 13. Oranje Zwart 13. Kwiek Venlo 13. IVO
14. vv VOS 14. vv VOS 14. vv VOS 14. vv VOS
       
Frans Wulms Alwie Reijnen Dave v.d. Beucken Ves Meulemans
1. Sportclub Irene 1. MVC '19 1. Sportclub Irene 1. SJVV
2. GFC '33 2. Sparta '18 2. Sparta '18 2. Sportclub Irene
3. MVC '19 3. Baarlo 3. IVO 3. IVO
4. Rood Wit '62 4. IVO 4. Baarlo 4. MVC '19
5. FC Oda 5. PANNINGEN 5. PANNINGEN 5. Baarlo
6. Sparta '18 6. FC Oda 6. GFC '33 6. Sparta '18
7. Oranje Zwart 7. Sportclub Irene 7. MVC '19 7. PANNINGEN
8. Merefeldia 8. SJVV 8. Oranje Zwart 8. GFC '33
9. PANNINGEN 9. GFC '33 9. Merefeldia 9. Merefeldia
10. Baarlo 10. Merefeldia 10. FC Oda 10. FC Oda
11. SJVV 11. Rood Wit '62 11. SJVV 11. vv VOS
12. IVO 12. Kwiek Venlo 12. Rood Wit '62 12. Kwiek Venlo
13. vv VOS 13. vv VOS 13. vv VOS 13. Oranje Zwart
14. Kwiek Venlo 14. Oranje Zwart 14. Kwiek Venlo 14. Rood Wit '62
       
Sem Bruynen Frans Stevens Eric Schoemakers John Smets
1. Sportclub Irene 1. Sportclub Irene 1. MVC '19 1. IVO
2. IVO 2. IVO 2. Sportclub Irene 2. PANNINGEN
3. SJVV 3. Baarlo 3. Merefeldia 3. SJVV
4. MVC '19 4. PANNINGEN 4. FC Oda 4. Merefeldia
5. Sparta '18 5. Sparta '18 5. GFC '33 5. Sportclub Irene
6. Baarlo 6. MVC '19 6. SJVV 6. MVC '19
7. PANNINGEN 7. FC Oda 7. Oranje Zwart 7. vv VOS
8. GFC '33 8. SJVV 8. Kwiek Venlo 8. Rood Wit '62
9. Rood Wit '62 9. Merefeldia 9. IVO 9. Baarlo
10. Oranje Zwart 10. Oranje Zwart 10. Sparta '18 10. FC Oda
11. Kwiek Venlo 11. GFC '33 11. PANNINGEN 11. Kwiek Venlo
12. vv VOS 12. vv VOS 12. Rood Wit '62 12. GFC '33
13. FC Oda 13. Kwiek Venlo 13. Baarlo 13. Oranje Zwart
14. Merefeldia 14. Rood Wit '62 14. vv VOS 14. Sparta '18
       
Roel Schreurs Jan Schijven Jeanne Meulemans Maud Bruynen
1. Sparta '18 1. Sparta '18 1. SJVV 1. Sparta '18
2. Oranje Zwart 2. Oranje Zwart 2. Sportclub Irene 2. Baarlo
3. Sportclub Irene 3. MVC '19 3. Sparta '18 3. SJVV
4. MVC '19 4. SJVV 4. IVO 4. FC Oda
5. Baarlo 5. Sportclub Irene 5. MVC '19 5. Sportclub Irene
6. PANNINGEN 6. Rood Wit '62 6. Baarlo 6. MVC '19
7. GFC '33 7. IVO 7. FC Oda 7. IVO
8. Rood Wit '62 8. Baarlo 8. Merefeldia 8. PANNINGEN
9. Merefeldia 9. Merefeldia 9. PANNINGEN 9. Oranje Zwart
10. SJVV 10. PANNINGEN 10. Rood Wit '62 10. GFC '33
11. FC Oda 11. FC Oda 11. GFC '33 11. Merefeldia
12. IVO 12. Kwiek Venlo 12. Oranje Zwart 12. vv VOS
13. vv VOS 13. GFC '33 13. vv VOS 13. Kwiek Venlo
14. Kwiek Venlo 14. vv VOS 14. Kwiek Venlo 14. Rood Wit '62
       
Sjaak de Bruijn Johan Rijs Jos Stevens Thijs Vanmaris
1. Sparta '18 1. IVO 1. Sportclub Irene 1. Sportclub Irene
2. Sportclub Irene 2. MVC '19 2. SJVV 2. Sparta '18
3. MVC '19 3. Baarlo 3. IVO 3. MVC '19
4. Baarlo 4. Sparta '18 4. Oranje Zwart 4. Baarlo
5. Rood Wit '62 5. Sportclub Irene 5. PANNINGEN 5. Oranje Zwart
6. SJVV 6. PANNINGEN 6. Merefeldia 6. SJVV
7. GFC '33 7. SJVV 7. MVC '19 7. PANNINGEN
8. PANNINGEN 8. vv VOS 8. Sparta '18 8. Rood Wit '62
9. Merefeldia 9. Rood Wit '62 9. Rood Wit '62 9. Merefeldia
10. IVO 10. Merefeldia 10. Baarlo 10. GFC '33
11. Oranje Zwart 11. GFC '33 11. FC Oda 11. IVO
12. FC Oda 12. Oranje Zwart 12. Kwiek Venlo 12. FC Oda
13. Kwiek Venlo 13. Kwiek Venlo 13. GFC '33 13. Kwiek Venlo
14. vv VOS 14. FC Oda 14. vv VOS 14. vv VOS
       
Glenn Bremmers Wiel Bremmers Gertie Bremmers Louis Keltjens
1. Sparta '18 1. Merefeldia 1. PANNINGEN 1. Baarlo
2. Sportclub Irene 2. IVO 2. Sparta '18 2. Sparta '18
3. Merefeldia 3. Sportclub Irene 3. MVC '19 3. FC Oda
4. IVO 4. PANNINGEN 4. Merefeldia 4. Oranje Zwart
5. PANNINGEN 5. Sparta '18 5. GFC '33 5. PANNINGEN
6. MVC '19 6. Oranje Zwart 6. Kwiek Venlo 6. IVO
7. FC Oda 7. SJVV 7. IVO 7. MVC '19
8. Baarlo 8. MVC '19 8. Sportclub Irene 8. vv VOS
9. Oranje Zwart 9. Baarlo 9. Rood Wit '62 9. Merefeldia
10. Rood Wit '62 10. FC Oda 10. Baarlo 10. Sportclub Irene
11. vv VOS 11. vv VOS 11. SJVV 11. Rood Wit '62
12. SJVV 12. Rood Wit '62 12. Oranje Zwart 12. Kwiek Venlo
13. Kwiek Venlo 13. GFC '33 13. FC Oda 13. GFC '33
14. GFC '33 14. Kwiek Venlo 14. vv VOS 14. SJVV
       
Sandor Gerards Jarno Houben    
1. FC Oda 1. MVC '19    
2. Baarlo 2. FC Oda    
3. Rood Wit '62 3. SJVV    
4. SJVV 4. Sparta '18    
5. Sparta '18 5. Sportclub Irene    
6. Merefeldia 6. IVO    
7. MVC '19 7. Baarlo    
8. IVO 8. Kwiek Venlo    
9. vv VOS 9. Rood Wit '62    
10. Oranje Zwart 10. PANNINGEN    
11. Kwiek Venlo 11. Merefeldia    
12. PANNINGEN 12. vv VOS    
13. GFC '33 13. Oranje Zwart    
14. Sportclub Irene 14. GFC '33    


Onderstaand de eindstand van het afgelopen seizoen, de vierde klasse E, seizoen 2014-2015.

1 Ves Meulemans 3 goed
2 Sjaak de Bruijn 2 goed
  Gerard de Bruijn 2 goed
  Jarno Houben 2 goed
  Johan van den Beucken 2 goed
  Ton van Dotje 2 goed
  Thijn Reijnen 2 goed
  Bram Reijnen 2 goed
  Glen Bremmers 2 goed
10 Johan Rijs 1 goed
  Dave van den Beucken 1 goed
12 Thijs Vanmaris 1 goed
  Jan Schijven 1 goed
  Peter Craenmehr 1 goed
  John Smets 1 goed
  Louis Keltjens 1 goed
  Jo Lenders 1 goed
  Frans Wulms 1 goed
  Alwie Reijnen 1 goed
  Theo Aelen 1 goed
  Frans Stevens 1 goed
22 Jeu Boonen 0 goed
  Roger van Hensberg 0 goed
  Peter Stevens 0 goed
  Roy Reijnen 0 goed
  Sandor Gerards 0 goed
  Hay Verhaegh 0 goed
  Bert Buys 0 goed
  Jos Stevens 0 goed
  Wiel Bremmers 0 goed