beertje



Datum Thuisteam Uitteam Thuis Uit
26-9-2020 Blerick JO17-2 DES Swalmen JO17-2G 2 2
26-9-2020 Venlosche Boys JO17-3 Baarlo JO17-1 5 4
26-9-2020 H.B.S.V. JO17-1 Helden JO17-2 0 11
26-9-2020 VV Kessel JO17-1 Sportclub Irene JO17-4 1 2
26-9-2020 Belfeldia JO17-1 Reuver JO17-2 4 1
24-9-2020 ST Panningen/Egchel JO17-3 ST Koningslust/Grashoek JO17-1 3 2
19-9-2020 Baarlo JO17-1 Belfeldia JO17-1 4 1
19-9-2020 Sportclub Irene JO17-4 Venlosche Boys JO17-3 0 6
19-9-2020 Helden JO17-2 Blerick JO17-2 3 1
19-9-2020 Reuver JO17-2 VV Kessel JO17-1 4 2
19-9-2020 ST Koningslust/Grashoek JO17-1 H.B.S.V. JO17-1 5 3
19-9-2020 DES Swalmen JO17-2G ST Panningen/Egchel JO17-3 2 0

Positie Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 Helden JO17-2 2 2 0 0 6 14 1
2 Venlosche Boys JO17-3 2 2 0 0 6 11 4
3 DES Swalmen JO17-2G 2 1 1 0 4 4 2
4 Baarlo JO17-1 2 1 0 1 3 8 6
5 ST Koningslust/Grashoek JO17-1 2 1 0 1 3 7 6
6 Belfeldia JO17-1 2 1 0 1 3 5 5
7 Reuver JO17-2 2 1 0 1 3 5 6
8 ST Panningen/Egchel JO17-3 2 1 0 1 3 3 4
9 Sportclub Irene JO17-4 2 1 0 1 3 2 7
10 Blerick JO17-2 2 0 1 1 1 3 5
11 Kessel VV JO17-1 2 0 0 2 0 3 6
12 H.B.S.V. JO17-1 2 0 0 2 0 3 16





Datum Tijd Thuisteam Uitteam
19-9-2020 15:00 DES Swalmen JO17-2G ST Panningen/Egchel JO17-3
26-9-2020 13:30 ST Panningen/Egchel JO17-3 ST Koningslust/Grashoek JO17-1
3-10-2020 15:15 Helden JO17-2 ST Panningen/Egchel JO17-3
10-10-2020 13:30 ST Panningen/Egchel JO17-3 Reuver JO17-2
24-10-2020 14:00 VV Kessel JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-3
31-10-2020 13:30 ST Panningen/Egchel JO17-3 H.B.S.V. JO17-1
7-11-2020 15:00 Venlosche Boys JO17-3 ST Panningen/Egchel JO17-3
14-11-2020 13:30 ST Panningen/Egchel JO17-3 Sportclub Irene JO17-4
21-11-2020 14:00 Baarlo JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-3
28-11-2020 13:30 ST Panningen/Egchel JO17-3 Belfeldia JO17-1
5-12-2020 14:30 Blerick JO17-2 ST Panningen/Egchel JO17-3

Team Voorkeurstijd
Baarlo JO17-1 14:00
DES Swalmen JO17-2G 15:00
Reuver JO17-2 14:00
Sportclub Irene JO17-4 14:30
Helden JO17-2 15:15
Venlosche Boys JO17-3 15:00
ST Panningen/Egchel JO17-3 13:30
Blerick JO17-2 14:30
ST Koningslust/Grhoek JO17-1 14:00
H.B.S.V. JO17-1 14:30
VV Kessel JO17-1 14:00
Belfeldia JO17-1 14:30



JO17
JO17-1* JO17-2 JO17-3
Julian Janssen Jesper van Ophoven Tim Nijssen
Tijn Verhaegh Tom Stevens Tom Delissen
Jur Rijs Tren Geurts Jaan Janssen
Glenn Verschaeren Wouter Bouten  Tim Janssen
Dion Vogelsangs Jelle Sijben Luuk Maessen
Ayman Kasmi Ruud van den Elsen Rik Geraets
Miel Zelen Batuhan Sahin Simon Diepenhorst
Tygo Gommans   Altaaf Rahmani
Lars Linssen   Iann Grijmans
Tycho Niessen   Willem Tielen
Robin Heijnen   Lars Jacobs
Timon Janssen   Steef Teeuwen
Sam Schmidt   Stan Janssen
Max Lenders    
Koen Engels    
Mike Raaymakers    
Thijn Reijnen    
Tom van Kempen    
Jort Korten    
Cody Timmermans    
     
Leiders Leiders Leiders
Jeroen Beeks Arno Linssen René Sillekens
N.t.b. Glenn Bremmers Robert Janssen
*JO17-1 uiteindelijk naar 13 of 14 spelers; spelers die afvallen naar JO17-2