beertje




ummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
96700 1-2-2020 14:30 Mariahout JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-2
95178 8-2-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Bruheze JO19-2
97484 15-2-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Bieslo JO19-2
95861 7-3-2020 14:00 Baarlo JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-2
94871 14-3-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Leunen JO19-2
95634 28-3-2020 16:00 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3 ST Panningen/Egchel JO19-2
97095 4-4-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G
96731 18-4-2020 14:30 Hapse Boys JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-2
97433 9-5-2020 14:30 Erp JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-2
95998 16-5-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Olympia'18 JO19-2
97760 23-5-2020 15:00 ZSV JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-2


Positie Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 RKVB JO19-1 9 8 1 0 25 71 7
2 ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 9 8 0 1 24 75 13
3 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 10 6 1 3 19 38 26
4 Venlosche Boys JO19-3 10 5 1 4 16 33 22
5 Wittenhorst JO19-3 11 5 1 5 16 32 37
6 Helden JO19-2 9 5 0 4 15 30 29
7 FCV-Venlo JO19-3 10 4 3 3 15 30 29
8 Blerick JO19-2 11 5 0 6 15 37 47
9 Kessel VV JO19-2 9 4 1 4 13 31 38
10 ST Panningen/Egchel JO19-2 10 2 1 7 7 18 61
11 Baarlo JO19-2 8 0 1 7 1 9 42
12 Bieslo JO19-2 8 0 0 8 0 11 64



Datum Thuisteam Uitteam Thuis Uit
21-9-2019 Wittenhorst JO19-3 Venlosche Boys JO19-3 7 1
21-9-2019 ST Panningen/Egchel JO19-2 VV Kessel JO19-2 0 5
21-9-2019 ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 Helden JO19-2 5 1
21-9-2019 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 Bieslo JO19-2 7 1
21-9-2019 FCV-Venlo JO19-3 RKVB JO19-1 2 2
28-9-2019 Baarlo JO19-2 Wittenhorst JO19-3 1 6
28-9-2019 RKVB JO19-1 Blerick JO19-2 8 0
28-9-2019 Helden JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-2 3 2
28-9-2019 Venlosche Boys JO19-3 FCV-Venlo JO19-3 1 3
28-9-2019 VV Kessel JO19-2 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 1 6
30-9-2019 Blerick JO19-2 Baarlo JO19-2 2 0
5-10-2019 Wittenhorst JO19-3 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 1 4
5-10-2019 Blerick JO19-2 Bieslo JO19-2 12 3
5-10-2019 ST Panningen/Egchel JO19-2 ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 1 20
5-10-2019 RKVB JO19-1 Helden JO19-2 7 1
5-10-2019 Venlosche Boys JO19-3 Baarlo JO19-2 6 1
12-10-2019 ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 Wittenhorst JO19-3 12 0
12-10-2019 VV Kessel JO19-2 Blerick JO19-2 7 2
12-10-2019 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-2 6 0
12-10-2019 Helden JO19-2 Venlosche Boys JO19-3 3 4
12-10-2019 Bieslo JO19-2 FCV-Venlo JO19-3 0 3
23-10-2019 FCV-Venlo JO19-3 VV Kessel JO19-2 2 2
26-10-2019 Helden JO19-2 Wittenhorst JO19-3 3 0
26-10-2019 FCV-Venlo JO19-3 ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 1 7
26-10-2019 RKVB JO19-1 Bieslo JO19-2 18 0
26-10-2019 Venlosche Boys JO19-3 VV Kessel JO19-2 9 1
26-10-2019 ST Panningen/Egchel JO19-2 Baarlo JO19-2 2 2
26-10-2019 Blerick JO19-2 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 3 1
28-10-2019 Baarlo JO19-2 RKVB JO19-1 0 8
2-11-2019 Wittenhorst JO19-3 ST Panningen/Egchel JO19-2 5 2
2-11-2019 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 FCV-Venlo JO19-3 8 5
2-11-2019 ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 Blerick JO19-2 11 3
2-11-2019 Bieslo JO19-2 Venlosche Boys JO19-3 2 6
9-11-2019 VV Kessel JO19-2 Wittenhorst JO19-3 2 0
9-11-2019 RKVB JO19-1 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 6 1
9-11-2019 Bieslo JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-2 2 3
9-11-2019 Baarlo JO19-2 FCV-Venlo JO19-3 2 7
9-11-2019 Helden JO19-2 Blerick JO19-2 3 2
16-11-2019 Wittenhorst JO19-3 Bieslo JO19-2 7 1
16-11-2019 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 Baarlo JO19-2 4 2
16-11-2019 ST Panningen/Egchel JO19-2 RKVB JO19-1 1 11
16-11-2019 ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 VV Kessel JO19-2 10 2
16-11-2019 FCV-Venlo JO19-3 Helden JO19-2 3 0
16-11-2019 Blerick JO19-2 Venlosche Boys JO19-3 3 2
23-11-2019 Wittenhorst JO19-3 FCV-Venlo JO19-3 2 2
23-11-2019 ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 7 1
23-11-2019 ST Panningen/Egchel JO19-2 Blerick JO19-2 6 3
23-11-2019 VV Kessel JO19-2 Helden JO19-2 4 8
25-11-2019 Venlosche Boys JO19-3 ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 0 1
30-11-2019 Blerick JO19-2 Wittenhorst JO19-3 2 4
30-11-2019 Venlosche Boys JO19-3 ST Koningslust/Grashoek JO19-1 0 0
30-11-2019 Baarlo JO19-2 VV Kessel JO19-2 1 7
30-11-2019 RKVB JO19-1 ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 4 2
30-11-2019 Helden JO19-2 Bieslo JO19-2 8 2
7-12-2019 Wittenhorst JO19-3 RKVB JO19-1 0 7
7-12-2019 ST Panningen/Egchel JO19-2 Venlosche Boys JO19-3 1 4
7-12-2019 FCV-Venlo JO19-3 Blerick JO19-2 2 5