beertje

Het jeugdteam van SV Panningen/SV Egchel, bestaande uit Jorn Boonen, Milan Chatrou, Tren Joosten, Amin Olomani en Sam Vercoulen, behaalde tijdens de MIFA FIFA Rustbattle (VVV-Venlo – PSV) 7 punten.  Het was een prachtige ervaring voor onze jeugdspelers.

Een meer dan goed resultaat maar net niet goed genoeg voor de bovenste plaatsen in de stand van de "Rustbattle"

Onderstaande foto spreekt boekdelen


ScreenHunter 4157 Jan. 21 16.12

De JO.15-2 is op een meer dan overtuigende wijze kampioen geworden in de najaarsreeks.
In de beslissende wedstrijd werd met 0 -12 gewonnen van Venlosche Boys JO.15-2.

Spelers, trainer en leiders van harte gefeliciteerd met deze prachtige prestatie.


De eindstand in competitie 245, 3 klasse 301.
Positie Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 ST Panningen/Egchel JO15-2 10 7 1 2 22 45 16
2 Hegelsom JO15-1G 9 5 2 2 17 23 10
3 ST Grashoek/Koningslust JO15-1G 9 5 1 3 16 29 17
4 VVV'03 JO15-2 10 5 1 4 16 31 23
5 Merselo JO15-1G 9 4 3 2 15 25 17
6 ST Sparta'18/Kronenberg JO15-3 10 4 2 4 14 25 30
7 ST America/Meterik JO15-1 9 4 1 4 13 26 21
8 GFC'33 JO15-1 9 4 0 5 12 28 34
9 Melderslo JO15-1G 9 3 2 4 11 24 21
10 Blerick JO15-3 9 3 1 5 10 19 38
11 Venlosche Boys JO15-2 9 0 0 9 0 15 63





ScreenHunter 4153 Jan. 18 15.33

ScreenHunter 4154 Jan. 18 15.40
Onderstaand het voorlopig wedstrijdschema voor de jeugdteams JO.13-3 tot en met JO.19-1


Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
97049 1-2-2020 15:00 Haelen JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-1
97134 8-2-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-1 De Ster JO19-1
97927 15-2-2020 15:00 SVC 2000 JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-1
95183 7-3-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-1 Haslou JO19-1
95799 14-3-2020 14:30 IVO JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-1
95994 4-4-2020 15:00 Sportclub Irene JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-1
95103 18-4-2020 15:00 FC Maasgouw JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-1
95193 9-5-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-1 FC Roerdalen JO19-1
95475 16-5-2020 14:30 MVC'19 JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-1
94735 23-5-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-1 H.B.S.V. JO19-1
         
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
96700 1-2-2020 14:30 Mariahout JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-2
95178 8-2-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Bruheze JO19-2
97484 15-2-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Bieslo JO19-2
95861 7-3-2020 14:00 Baarlo JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-2
94871 14-3-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Leunen JO19-2
95634 28-3-2020 16:00 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3 ST Panningen/Egchel JO19-2
97095 4-4-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G
96731 18-4-2020 14:30 Hapse Boys JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-2
97433 9-5-2020 14:30 Erp JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-2
95998 16-5-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Olympia'18 JO19-2
97760 23-5-2020 15:00 ZSV JO19-2 ST Panningen/Egchel JO19-2
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
98888 1-2-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO17-1 Sportclub Irene JO17-2
100639 8-2-2020 15:00 Merefeldia JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-1
99598 15-2-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO17-1 FCV-Venlo JO17-1
98944 7-3-2020 15:00 MVC'19 JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-1
99917 14-3-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO17-1 Reuver JO17-1
98694 28-3-2020 14:00 RKMSV JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-1
100190 4-4-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO17-1 H.B.S.V. JO17-1
98984 18-4-2020 15:00 RKSVO JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-1
101249 9-5-2020 15:00 Haelen JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-1
100861 16-5-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO17-1 RKSVN JO17-1
98775 23-5-2020 15:00 Helden JO17-2 ST Panningen/Egchel JO17-1
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
100174 1-2-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Leveroy JO17-1G
98797 8-2-2020 13:30 IVO JO17-2 ST Panningen/Egchel JO17-2
101633 15-2-2020 13:30 FCV-Venlo JO17-5 ST Panningen/Egchel JO17-2
100951 7-3-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 SV Venray JO17-6
100745 14-3-2020 14:15 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 ST Panningen/Egchel JO17-2
102579 28-3-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 MVC'19 JO17-2
98879 4-4-2020 15:00 Venlosche Boys JO17-4 ST Panningen/Egchel JO17-2
101078 18-4-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Helden JO17-3
102551 9-5-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Reuver JO17-2
100708 16-5-2020 15:00 Sportclub Irene JO17-4 ST Panningen/Egchel JO17-2
100168 23-5-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Baarlo JO17-1
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
107605 1-2-2020 12:30 Helden JO15-1 ST Panningen/Egchel JO15-1
105743 15-2-2020 13:00 ST EVV/RIOS'31 JO15-1 ST Panningen/Egchel JO15-1
107861 7-3-2020 12:00 ST Panningen/Egchel JO15-1 MMC Weert JO15-1
104927 14-3-2020 13:00 Reuver JO15-1 ST Panningen/Egchel JO15-1
105436 28-3-2020 13:30 MVC'19 JO15-1G ST Panningen/Egchel JO15-1
104713 4-4-2020 12:00 ST Panningen/Egchel JO15-1 FCV-Venlo JO15-1
105310 18-4-2020 12:00 ST Panningen/Egchel JO15-1 FC Oda JO15-1
104078 9-5-2020 13:15 Merefeldia JO15-1G ST Panningen/Egchel JO15-1
104679 16-5-2020 12:00 ST Panningen/Egchel JO15-1 ST RKDSO DEV-Arcen JO15-1
106532 23-5-2020 13:30 RKSVO JO15-1 ST Panningen/Egchel JO15-1
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
106466 1-2-2020 11:30 ST Panningen/Egchel JO15-2 Neerkandia JO15-1
107417 8-2-2020 14:00 ST Grashoek/Koningslust JO15-1G ST Panningen/Egchel JO15-2
104589 15-2-2020 11:30 ST Panningen/Egchel JO15-2 SHH JO15-2G
106274 7-3-2020 15:00 MVC'19 JO15-2G ST Panningen/Egchel JO15-2
104782 14-3-2020 11:30 ST Panningen/Egchel JO15-2 Helden JO15-2
106917 28-3-2020 11:30 ST Panningen/Egchel JO15-2 Reuver JO15-2
104220 4-4-2020 13:45 Blerick JO15-3 ST Panningen/Egchel JO15-2
105852 9-5-2020 11:30 ST Panningen/Egchel JO15-2 VCH JO15-1G
108057 16-5-2020 13:30 Belfeldia JO15-1 ST Panningen/Egchel JO15-2
106879 23-5-2020 11:30 ST Panningen/Egchel JO15-2 Haelen JO15-1
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
112119 1-2-2020 11:00 RKVB JO13-1G ST Egchel/Panningen JO13-1
114863 8-2-2020 13:15 ST Egchel/Panningen JO13-1 ONDO JO13-1
115242 15-2-2020 11:45 Bieslo JO13-1 ST Egchel/Panningen JO13-1
111101 14-3-2020 11:00 FC Maasgouw JO13-1 ST Egchel/Panningen JO13-1
113505 28-3-2020 13:15 ST Egchel/Panningen JO13-1 ST Brevendia/Altweerterheide JO13-2
110757 4-4-2020 11:00 MMC Weert JO13-2 ST Egchel/Panningen JO13-1
113197 18-4-2020 13:15 ST Egchel/Panningen JO13-1 SV Someren JO13-2G
112209 9-5-2020 13:15 ST Egchel/Panningen JO13-1 S.V. Heythuysen JO13-1
111802 16-5-2020 12:00 SHH JO13-2 ST Egchel/Panningen JO13-1
114726 23-5-2020 13:15 ST Egchel/Panningen JO13-1 VV Kessel JO13-1
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
113803 1-2-2020 12:30 DES Swalmen JO13-2G ST Egchel/Panningen JO13-2
113830 8-2-2020 13:00 ST Egchel/Panningen JO13-2 RKMSV JO13-2
112855 15-2-2020 12:00 MVC'19 JO13-3 ST Egchel/Panningen JO13-2
115170 7-3-2020 13:00 ST Egchel/Panningen JO13-2 Sportclub Irene JO13-5
114901 14-3-2020 11:00 BEVO JO13-1G ST Egchel/Panningen JO13-3
112705 28-3-2020 12:30 DES Swalmen JO13-2G ST Egchel/Panningen JO13-3
112480 4-4-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO13-3 ST Grashoek/Koningslust JO13-1G
113178 18-4-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO13-3 Baarlo JO13-2G
113862 16-5-2020 12:00 Baarlo JO13-2G ST Egchel/Panningen JO13-2
114833 23-5-2020 13:00 ST Egchel/Panningen JO13-2 ST Egchel/Panningen JO13-3
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
115109 1-2-2020 12:00 Reuver JO13-2 ST Egchel/Panningen JO13-3
114602 8-2-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO13-3 Belfeldia JO13-2G
111942 15-2-2020 09:15 Sportclub Irene JO13-5 ST Egchel/Panningen JO13-3
110870 7-3-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO13-3 MVC'19 JO13-3
112101 14-3-2020 11:30 Belfeldia JO13-2G ST Egchel/Panningen JO13-2
113085 4-4-2020 11:00 BEVO JO13-1G ST Egchel/Panningen JO13-2
111249 18-4-2020 13:00 ST Grashoek/Koningslust JO13-1G ST Egchel/Panningen JO13-2
114159 9-5-2020 13:00 ST Egchel/Panningen JO13-2 Reuver JO13-2
112300 16-5-2020 12:00 ST Egchel/Panningen JO13-3 RKMSV JO13-2
114833 23-5-2020 13:00 ST Egchel/Panningen JO13-2 ST Egchel/Panningen JO13-3
Onderstaand het voorlopig wedstrijdprogramma voor de teams JO.08-3 tot en met JO.11-1

Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
119416 1-2-2020 09:30 FCV-Venlo JO11-1 ST Egchel/Panningen JO11-1G
123219 8-2-2020 10:15 ST Egchel/Panningen JO11-1G Blerick JO11-2
122653 15-2-2020 09:00 MVC'19 JO11-2G ST Egchel/Panningen JO11-1G
120654 7-3-2020 10:15 ST Egchel/Panningen JO11-1G Grashoek JO11-1
119513 14-3-2020 10:15 Venlosche Boys JO11-2G ST Egchel/Panningen JO11-1G
125649 28-3-2020 10:15 ST Egchel/Panningen JO11-1G Reuver JO11-1
123274 4-4-2020 11:15 Neerkandia JO11-1 ST Egchel/Panningen JO11-1G
123976 18-4-2020 10:15 ST Egchel/Panningen JO11-1G Helden JO11-1
122180 9-5-2020 10:15 ST Egchel/Panningen JO11-1G IVO JO11-1
123795 16-5-2020 09:30 H.B.S.V. JO11-1 ST Egchel/Panningen JO11-1G
120190 23-5-2020 10:15 ST Egchel/Panningen JO11-1G Sparta'18 JO11-1
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
129063 1-2-2020 09:30 FC Roerdalen JO10-1 ST Egchel/Panningen JO10-1
127560 8-2-2020 10:30 ST Egchel/Panningen JO10-1 DESM JO10-1
126569 15-2-2020 10:30 DES Swalmen JO10-1 ST Egchel/Panningen JO10-1
129236 7-3-2020 10:30 ST Egchel/Panningen JO10-1 s.v. Laar JO10-1
130255 14-3-2020 09:00 Helden JO10-1 ST Egchel/Panningen JO10-1
127932 28-3-2020 10:30 ST Egchel/Panningen JO10-1 Haslou JO10-1
129989 4-4-2020 10:00 OVCS JO10-1G ST Egchel/Panningen JO10-1
126790 18-4-2020 10:30 ST Egchel/Panningen JO10-1 Sittard JO10-1
128696 9-5-2020 10:30 ST Egchel/Panningen JO10-1 FC Geleen Zuid JO10-1
126228 16-5-2020 10:30 SVC 2000 JO10-1 ST Egchel/Panningen JO10-1
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
131493 1-2-2020 09:30 RKVB JO10-1G ST Egchel/Panningen JO10-2
126625 8-2-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-2 Horn JO10-1
129621 15-2-2020 11:00 Merefeldia JO10-1 ST Egchel/Panningen JO10-2
128581 7-3-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-2 SVH'39 JO10-1
130146 14-3-2020 09:30 FC Maasgouw JO10-1 ST Egchel/Panningen JO10-2
127902 28-3-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-2 Haelen JO10-1
127236 4-4-2020 10:30 S.V. Heythuysen JO10-1 ST Egchel/Panningen JO10-2
128009 18-4-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-2 SHH JO10-3
129900 9-5-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-2 VV HEBES JO10-2G
126097 16-5-2020 10:00 Veritas JO10-1 ST Egchel/Panningen JO10-2
129311 23-5-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-2 FC Roerdalen JO10-2
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
127014 1-2-2020 09:00 Reuver JO10-2 ST Egchel/Panningen JO10-3
126196 8-2-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-3 Wittenhorst JO10-4
128316 15-2-2020 09:00 Venlosche Boys JO10-3G ST Egchel/Panningen JO10-3
127384 7-3-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-3 MVC'19 JO10-2G
127335 14-3-2020 12:30 FCV-Venlo JO10-4 ST Egchel/Panningen JO10-3
128590 28-3-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-3 Sportclub Irene JO10-3
129632 4-4-2020 09:30 H.B.S.V. JO10-2 ST Egchel/Panningen JO10-3
128167 18-4-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-3 IVO JO10-2
127706 9-5-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-3 Blerick JO10-2
130079 16-5-2020 09:30 Bieslo JO10-1G ST Egchel/Panningen JO10-3
125758 23-5-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-3 DES Swalmen JO10-2
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
136374 1-2-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-1 SVC 2000 JO9-1
134870 8-2-2020 09:00 Reuver JO9-1 ST Panningen/Egchel JO9-1
137103 15-2-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-1 MBC'13 JO9-1G
136834 7-3-2020 09:00 Sparta'18 JO9-1 ST Panningen/Egchel JO9-1
133600 14-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-1 DESM JO9-1
134275 28-3-2020 10:00 s.v. Laar JO9-1 ST Panningen/Egchel JO9-1
137006 4-4-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-1 S.V. Heythuysen JO9-2G
131747 9-5-2020 10:00 s.v. Laar JO9-2 ST Panningen/Egchel JO9-1
132691 16-5-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-1 Blerick JO9-1
133267 23-5-2020 09:00 H.B.S.V. JO9-2G ST Panningen/Egchel JO9-1
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
133873 1-2-2020 09:00 Venlosche Boys JO9-4 ST Panningen/Egchel JO9-2
138578 8-2-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-2 Reuver JO9-2
133182 15-2-2020 10:30 Sportclub Irene JO9-3G ST Panningen/Egchel JO9-2
137590 7-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-2 VV Kessel JO9-1
138062 14-3-2020 10:30 FCV-Venlo JO9-2 ST Panningen/Egchel JO9-2
136504 28-3-2020 09:30 Kronenberg JO9-1 ST Panningen/Egchel JO9-2
135882 4-4-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-2 Belfeldia JO9-1
134702 18-4-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-2 SVH'39 JO9-1
135221 9-5-2020 10:45 ST Roggel/SVVH JO9-1G ST Panningen/Egchel JO9-2
132389 16-5-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-2 DES Swalmen JO9-1
138589 23-5-2020 09:30 Blerick JO9-3G ST Panningen/Egchel JO9-2
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
138571 1-2-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-3G Baarlo JO9-1
136364 8-2-2020 09:30 IVO JO9-2 ST Panningen/Egchel JO9-3G
136009 15-2-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-3G Sportclub Irene JO9-4
135312 7-3-2020 11:00 VV Kessel JO9-2 ST Panningen/Egchel JO9-3G
132758 14-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-3G BEVO JO9-1
134179 28-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-3G Helden JO9-2G
134575 4-4-2020 09:30 FCV-Venlo JO9-3 ST Panningen/Egchel JO9-3G
136276 18-4-2020 09:30 RKSVN JO9-3M ST Panningen/Egchel JO9-3G
133211 9-5-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-3G Grashoek JO9-2
132047 16-5-2020 09:00 ST Roggel/SVVH JO9-3G ST Panningen/Egchel JO9-3G
133758 23-5-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-3G Belfeldia JO9-2G
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
143046 1-2-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-1 RKSVN JO8-1
138738 8-2-2020 10:30 Heythuysen JO8-1G ST Panningen/Egchel JO8-1
140764 15-2-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-1 Merefeldia JO8-1
139062 7-3-2020 10:30 Eindse Boys JO8-1 ST Panningen/Egchel JO8-1
139000 14-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-1 FCV-Venlo JO8-2
142952 4-4-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-1 RKMSV JO8-1
139904 18-4-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-1 FC Oda JO8-1
141732 9-5-2020 10:00 Neerkandia JO8-1 ST Panningen/Egchel JO8-1
144878 16-5-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-1 Merefeldia JO8-2
139835 23-5-2020 09:00 MMC Weert JO8-2 ST Panningen/Egchel JO8-1
         
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
143674 1-2-2020 09:00 SVH'39 JO8-1 ST Panningen/Egchel JO8-2
140789 8-2-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-2 RKVB JO8-1G
144252 15-2-2020 09:30 Haelen JO8-1G ST Panningen/Egchel JO8-2
141509 7-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-2 SVC 2000 JO8-2
141323 14-3-2020 09:00 Sportclub Leeuwen JO8-1 ST Panningen/Egchel JO8-2
138934 28-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-2 Veritas JO8-1G
138757 4-4-2020 11:00 BEVO JO8-1G ST Panningen/Egchel JO8-2
140957 18-4-2020 10:00 RKMSV JO8-2 ST Panningen/Egchel JO8-2
141146 9-5-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-2 FC Roerdalen JO8-2
139248 16-5-2020 09:00 MMC Weert JO8-3 ST Panningen/Egchel JO8-2
144343 23-5-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-2 Brevendia JO8-1
Onderstaand de voorlopige indeling van de Sporting Peel en Maas meidenteams.

Bieslo MO 19-1   Bieslo MO 17-1     Bruheze MO 15-1
Budel MO 19-1   DEV Arcen / IVO MO 17-1     Budel MO 15-2
Geldrop MO 19-1   FCV Venlo MO 17-1     FC Eindhoven /RPC MO 15-2
Heeze MO 19-1   NWC Someren MO 17-1     Eindse boys / Merefeldia MO 15-1
Hoensbroek MO 19-1   Olympia '18 MO 17-1     GKC/RKHVC MO 15-1
LHC / UOW '02 MO 19-1   Ondo MO 17-1     Leeuwen MO 15-1
Maasgouw M0 19-1   RKSVN MO 17-1     MBC '13 MO 15-1
Rood-Wit '67 MO 19-1   SJVV MO 17-2     NWC / Someren MO 15-1
Schaesberg MO 19-1   Sparta '18 MO 17-2     RKSVN MO 15 -1
Scharn MO 19-1   Sporting Peel en Maas MO 17-1     Sporting Peel en Maas MO 15-1
Sporting Peel en Maas MO 19-1   SSS'18/Holthees-Smakt MO 17-1     Venray MO 15-1