beertje
14-3-2020 15:30 IVO JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-1  AFGELAST
14-3-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO19-2 Leunen JO19-2 AFGELAST
14-3-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO17-1 Reuver JO17-1  AFGELAST
14-3-2020 14:15 ST Sparta'18/Kronenberg JO17-3 ST Panningen/Egchel JO17-2  AFGELAST
14-3-2020 13:00 Reuver JO15-1 ST Panningen/Egchel JO15-1  AFGELAST
14-3-2020 11:30 ST Panningen/Egchel JO15-2 Helden JO15-2  AFGELAST
14-3-2020 11:00 FC Maasgouw JO13-1 ST Egchel/Panningen JO13-1  AFGELAST
14-3-2020 11:30 Belfeldia JO13-2G ST Egchel/Panningen JO13-2  AFGELAST
14-3-2020 10:15 Venlosche Boys JO11-2G ST Egchel/Panningen JO11-1G  AFGELAST
14-3-2020 09:00 Helden JO10-1 ST Egchel/Panningen JO10-1  AFGELAST
14-3-2020 09:30 FC Maasgouw JO10-1 ST Egchel/Panningen JO10-2  AFGELAST
14-3-2020 10:00 FCV-Venlo JO10-4 ST Egchel/Panningen JO10-3  AFGELAST
14-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-1 DESM JO9-1  AFGELAST
14-3-2020 09:00 FCV-Venlo JO9-2 ST Panningen/Egchel JO9-2  AFGELAST
14-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-3G BEVO JO9-1  AFGELAST
14-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-1 FCV-Venlo JO8-2  AFGELAST
14-3-2020 09:00 Sportclub Leeuwen JO8-1 ST Panningen/Egchel JO8-2  AFGELAST
14-3-2020 12:30 vv  GKC/RKHVC MO15-1 sporting Peel en Maas MO15-1  AFGELAST
14-3-2020 15:00 Ondo MO17-1 sporting Peel en Maas MO17-1  AFGELAST
14-3-2020 14:00 Bieslo MO19-1 sporting Peel en Maas MO19-1  AFGELAST

21-3-2020 15:00 Haelen JO19-1 ST Panningen/Egchel JO19-1  AFGELAST
21-3-2020 15:30 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3 ST Panningen/Egchel JO19-2  AFGELAST
21-3-2020 15:00 ST Panningen/Egchel JO17-1 Sportclub Irene JO17-2  AFGELAST
21-3-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 Leveroy JO17-1G  AFGELAST
21-3-2020 13:00 Helden JO15-1 ST Panningen/Egchel JO15-1  AFGELAST
21-3-2020 11:30 ST Panningen/Egchel JO15-2 Neerkandia JO15-1  AFGELAST
21-3-2020 11:00 RKVB JO13-1G ST Egchel/Panningen JO13-1  AFGELAST
21-3-2020 09:30 FCV-Venlo JO11-1 ST Egchel/Panningen JO11-1G  AFGELAST
21-3-2020 09:30 RKVB JO10-1G ST Egchel/Panningen JO10-2  AFGELAST
21-3-2020 10:15 Venlosche Boys JO10-3G ST Egchel/Panningen JO10-3  AFGELAST
21-3-2020 09:00 Wilhelmina'08 JO9-1 ST Panningen/Egchel JO9-1  AFGELAST
21-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-3G Baarlo JO9-1  AFGELAST
21-3-2020 15:00 Scharn MO19-1 Sporting Peel en Maas MO19-1  AFGELAST
21-3-2020 12:30 Sporting Peel en Maas MO17-1 NWC/Someren MO17-1  AFGELAST


28-3-2020 15:00 RKMSV JO17-1 ST Panningen/Egchel JO17-1   AFGELAST
28-3-2020 14:30 ST Panningen/Egchel JO17-2 MVC'19 JO17-2   AFGELAST
28-3-2020 13:30 MVC'19 JO15-1G ST Panningen/Egchel JO15-1   AFGELAST
28-3-2020 11:30 ST Panningen/Egchel JO15-2 Reuver JO15-2   AFGELAST
28-3-2020 13:00 ST Egchel/Panningen JO13-1 ST Brevendia/Altweerterheide JO13-2   AFGELAST
28-3-2020 12:30 DES Swalmen JO13-2G ST Egchel/Panningen JO13-3   AFGELAST
28-3-2020 10:15 ST Egchel/Panningen JO11-1G Reuver JO11-1   AFGELAST
28-3-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-1 Haslou JO10-1   AFGELAST
28-3-2020 09:00 ST Egchel/Panningen JO10-2 Haelen JO10-1   AFGELAST
28-3-2020 10:30 ST Egchel/Panningen JO10-3 Sportclub Irene JO10-3   AFGELAST
28-3-2020 10:00 s.v. Laar JO9-1 ST Panningen/Egchel JO9-1   AFGELAST
28-3-2020 09:30 Kronenberg JO9-1 ST Panningen/Egchel JO9-2   AFGELAST
28-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO9-3G Helden JO9-2G   AFGELAST
28-3-2020 08:45 SV Budel JO8-1 ST Panningen/Egchel JO8-1   AFGELAST
28-3-2020 10:30 ST Panningen/Egchel JO8-2 Veritas JO8-1G   AFGELAST
28-3-2020 10:30 Sportng Peel en Maas MO15-1 spcl.Leeuwen MO15-1   AFGELAST
28-3-2020 12:30 Sporting Peel en Maas MO17-1 SJVV MO17-2   AFGELAST